پنل در وب سایت ما رایگان میباشد و تعرفه ارسال پیامک 10 تومان میباشد ، بصورت آنلاین میتوانید پنل رو فعال و شارژ کنید – تلفن های تماس : 02165410437-02165408501-09125781296

امکانات پنل
افزونه ها
بانک مشاغل
طرح تشویقی

اعطاء نمایندگی پنل اس ام اس

وب سایت اس ام اس رایگان اقدام به اعطاء نمایندگی پنل اس ام اس رایگان کرده تا مشتریانی که دوست دارند بتوانند به کسب درآمد بپردازند.

دو نوع پنل نمایندگی وجود دارد که هر دو تمام امکانات را دارند و تفاوت در تعرفه پیامک هست که در نمونه رایگان 98 ریال هست و در نمونه 199 هزار تومانی 89 ریال میباشد که میتواند رقابت پذیری شما را افزایش دهد.

نمایندگی سامانه پیامکی
نمایندگی سامانه پیامکی

طرح ویژه :  در صورتی که نماینده نیاز به تعرفه کمتری باشد میتوان پنل با تعرفه ۸۶ ریال ارائه کرد . همچنین توجه داشته باشید که باید قبلا پنل ۳۴۹ تومانی را خرید کرده باشید و برای کاهش تعرفه پیامک با ما تماس بگیرید

  1. مشتریان خود را در همه جا جستجو کنید. موسسات و شرکت‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها، انتشارات، شعب بیمه و … همه جزو مشتریان شما هستند. شما با فروش ۱۰ پنل در ماه در حدود ۱ میلیون تومان درآمد ماهیانه خواهید داشت.
  2. خود شما نیز می‌توانید اقدام به فروش سامانه‌های نمایندگی کرده و از این طریق کسب درآمد کنید. به این ترتیب علاوه بر سود عایده در زمان فروش سامانۀ نمایندگی، بروی پیامک های ارسالی نمایندۀ خود نیز سود خواهید داشت.
  3. شما هم با دریافت نمایندگی میتوانید شروع به فروش سامانه پیام کوتاه کنید.
  4. توجه داشته باشید طبق مقرارت جدید ، مجلس به هر پیامک هزینه ۱ تومان اضافه میکند لذا به هزینه پیامک ۱ تومان اضافه میگردد و همچنین ۹ درصد از هزینه شارژ بصورت اتوماتیک توسط دولت به عنوان مالیات بر ارزش افزوده برداشته میشود.

نکته : تمام پنل ها یکساله بوده و تا کنون بصورت رایگان برای نمایندگان و کابران تمدید شده است.